Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

+90 (212) 590 0 555 (pbx)
Pazartesi - Cuma: 09:00 - 19:00
bilgi@onurkimya.com
Title Image

Kalite Yönetimi ve Sertifikalarımız

Sertifikalarımız

Her ürün, kendi laboratuvarlarımızda ve en güncel teknolojiyle donatılmış test odalarında, direnç, dayanıklılık, işleyiş ve sıkı sağlık standartlarına uygun olarak teste tabi tutulur. Her şey dikkatlice kaydedilir ve her üretim partisi işaretlenir ve kontrol edilir.

mkdf-eliptic-slider

Kalite Yönetim Sistemi

  • Kalite yönetim sisteminin gerektirdiği prosesleri ve bu proseslerin bütün birimlerde nasıl uygulanacağının belirlemiştir.
  • Belirlediği proseslerin sırasını ve etkileşimini belirlemiştir.
  • Bu proseslerin etkin olarak uygulanması ve kontrolünü güvence altına almak için gerekli kriter ve metotları süreç dokümantasyonu içerisinde belirlemiştir.
mkdf-eliptic-slider

Proseslerin Uygulanması

  • Bu proseslerin uygulanmasını ve izlenmesini desteklemek için gereken kaynağın ve bilginin mevcudiyeti ONUR KİMYA Üst Yönetimi tarafından güvence altına alınmıştır.
  • ONUR KİMYA, bu prosesleri belirli periyotlarda izleyerek analizlerini yapmaktadır.
  • Planlanmış hedeflere ulaşmak ve bu prosesleri sürekli iyileştirmek için gerekli faaliyetleri süreç ve prosedürlerde belirlediği şekilde gerçekleştirmektedir.
mkdf-eliptic-slider

ISO 9001 ve 9004 Belgeleri

Gerektiğinde bağımsız olarak kullanılabilen ve birbirini tamamlayacak şekilde hazırlanan ISO 9001 ve ISO 9004 baz alınarak hazırlanmıştır.

ISO 9001 Standardına göre hazırlanan dokümantasyon; kuruluş tarafından iç uygulamalarda, belgelendirme veya sözleşme amaçları için kullanılmak üzere, bir kalite yönetim sistemi şartlarını belirtmektedir. Müşteri şartlarının karşılanmasında, kalite yönetim sisteminin etkinliğine odaklanır.