Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

+90 (212) 590 0 555 (pbx)
Pazartesi - Cuma: 09:00 - 19:00
bilgi@onurkimya.com
Title Image

Hizmetlerimiz

Kalite Yönetim Sistemi

Prosesler kuruluş tarafından standart’ın şartlarına uygun olarak yönetilmektedir. ONUR KİMYA’ in ürün ve hizmetin şartlara uygunluğunu etkileyecek herhangi bir dış prosesi yoktur.

ONUR KİMYA’ nın  kalite yönetim sistemi içerisinde hedeflerine ulaşmak üzere belirlediği prosesler; yönetim faaliyetlerini, kaynakların sağlanmasını, ürün ve hizmet  gerçekleştirmeyi, ölçme, analiz ve iyileştirme proseslerini içerir.

Titiz Hammadde Tedarik Yönetimi

Onur Kimya yoğun olarak AB ülkelerindeki tanınmış üreticilerden direkt ithalat yoluyla hammadde tedarik eder.

Avrupa ve ABD menşeli hammadde üreticileri için GMP, HACCP ve ISO 9001 standartları aranırken, Uzakdoğu kökenli tedarikçilerde, ayrıca ICH Q7 uyumu da aranır.

İç ve Dış Laboratuvar Testleri

Onur Kimya ekibi ürün geliştirme ve kalite süreçlerinde GMP standartlarına göre yönetilen kendi laboratuvarlarını kullanır.

Üretim kalitesi, Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilmiş tanınmış laboratuvarlardaki testlerle denetlenir.

GMP Kriterlerinde Kabul

Tüm hammadde ve ambalaj malzemeleri GMP standartlarında, dijital ısı ve nem kontrollü karantina alanına alınarak fiziksel ve kimyasal analizlerden geçirilir.

Onur Kimya kalite kontrol ekibi, düzenli olarak iç ve dış eğitimlerini güncelleyerek en yüksek standartlardaki mal kabul ve üretim kalitesini garanti altına alır.

Toz Dolum ve Likid Dolum

Toz Dolum Makineleri; akışkanlığı yüksek veya düşük seviyede olan tüm toz ürünlerin, belirlenen dolum ölçeğinde, istenilen çeşitli kaplar içerisine doldurulmasını sağlayan makinelerdir. Kimya, ilaç, kozmetik, tarım, deterjan ve benzeri çok farklı iş kollarında kullanılabilmektedir. Onur Kimya toz dolum ile cam şişe, plastik şişe, bidon, kutu ve benzeri çok farklı kapların içerisine toz dolum işlemleri yapılabilmektedir. Toz dolum makine modelleri ile dolumu gerçekleştirilecek olan ürünün ne kadar doldurulması gerektiğine dair ölçüm bilgisi kullanıcı tarafından belirlenip, ayarlanabilmektedir. Toz dolum makineleri ile 10gr-100gr, 50gr-200gr ve benzeri çok farklı ölçek aralıklarında dolum işlemleri yapılabilmektedir. Toz dolum sırasında ürünler ile temas etmekte olan dolum bölgeleri ve ürünle temas etmeyen diğer tüm yüzeyleri paslanmaz maddelerden üretilmektedir. Bu sayede toz dolum işlemlerinde her zaman istenen hijyen sağlanmış olunur.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz…